Skip to main content

A2 Motosiklet EhliyetiTrafiğe güvenle çıkmak için motosiklet ehliyeti ve eğitimi alın.

Motosiklet Eğitmeniniz

Beşiktaş A, A1, A2 Motosiklet Sürücü Kursu olarak amacımız, siz motosiklet kullanıcılarına en iyi şekilde eğitim vermektir. Ehliyet direksiyon sınavı dışında siz değerli öğrencilerimizin trafikte motosiklet kullanmasına yardımcı olmaktır. Motosiklet eğitim departmanımızın başında; alanında uzman olan Türkiye’de ilk motosiklet ehliyeti ve eğitimi veren Adnan TEKİN‘den aldığı bayrağı daha ileriye taşımayı başaran Mustafa TEKİN bulunmakta olup eğitimlerinizi bire bir olarak kendisi vermektedir.

Motosiklet Eğitimi

Amacımız siz değerli öğrencilerimizin trafikte sorunsuz bir şekilde motosikletten keyif almanızı sağlamaktır. Eğitimlerimiz birebir olarak size uygun Zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Diyelim ki başka bir kursa kayıt yaptırdınız ve eğitimlerinden memnun değilsiniz, bu gibi bir durumda bizleri arayıp randevu alıp kendinizi dahada geliştirebilmek adına eğitimlerimize katılabilirsiniz. Türkiye’de ilk birebir ders veren öncü kuruluş olarak hizmetlerine devam eden kurumumuz, başlangıç eğitimlerinin mutlaka birebir alınması konusunda ısrarlı davranılması gerektiğini önermektedir.

A2 Ehliyet

Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kapsamaktadır.

A1  Ehliyeti

Silindir hacmi 125 cc, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kapsamaktadır.

A Ehliyeti

A sınıfı motosiklet ehliyeti sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile
gücü 15 kilovatı geçen üç tekerlekli motosikletleri kapsamaktadır.

08508850

WhatsApp'la Bilgi Al