Beşiktaş MTSK Hakkında

1990 yılında Salih DOĞAN tarafından kurulan kursumuz kaliteli ve bilinçli araç sürücüleri yetiştirmeyi hedef edinmiştir. Direksiyon sınavlarındaki başarımız da bunun kanıtıdır. Beşiktaş Motorlu Taşıtla Sürücü Kursu olarak binlerce kişiye ehliyet ve eğitim vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Kurumumuzda teorik derslerimiz modern sınıflarımızda görsel ve son model araçlarımızla uzman eğitmenler tarafından yapılmaktadır.
Direksiyon eğitimlerimiz ise sizlere uygun zaman dilimlerinde birebir olarak yapılmaktadır.

30. yılımıza yaklaştığımız şu günlerde sizler de iyi bir egitim ve ehliyet almak isterseniz tecrübelerimizi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu  duyarız.

1990 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan kurumumuz, büyüklerimizden aldığımız bayrağı ikinci nesil olarak  daha ilerilere taşıyabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Motosiklet Departmanımız

Beşiktaş Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu olarak amacımız, siz motosiklet kullanıcılarına en iyi şekilde eğitim vermektir. Ehliyet direksiyon sınavı dışında siz değerli öğrencilerimizin trafikte motosiklet kullanmasına yardımcı olmaktır.

Motosiklet eğitim departmanımızın başında; alanında uzman olan Türkiye’de ilk motosiklet ehliyeti ve eğitimi veren Adnan TEKİN‘den  aldığı bayrağı daha ileriye taşımayı başaran Mustafa TEKİN bulunmakta olup eğitimlerinizi bire bir olarak kendisi vermektedir.

Eğitmenlerimiz

İlker DOĞAN
Mustafa TEKİN