Motosiklet Fuarı – 2018

no image added yet.

Bu sene onuncusu düzenlenen istanbul motosiklet fuarı 22-25 şubat tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Messe Frankfurt İstanbul tarafından organize edilen motosiklet fuarında bir çok yeni model görücüye çıktı.

Moto Bıke İstanbul fuarının ana destekçilerinden MOTEDin yol güvenliğinin arttırılmasına  dikkat çekmek için hazırladığı “Biz trafikte bir aileyiz” kampanyası fuarın öne çıkan temasıydı.

Fuarı gezerken bir çok satış temsilciyle konuşma fırsatı buldum. Hemen hemen hepsinin ön görüşü bu seneki satışların 2017 den daha iyi olması görüsündeydi.
2017de beklentilerin altında kaldıklarını söyleyen yetkililer, 2018 sezonunun daha hareketli geçeçeğinden umutluydu.
İnşallah beklentileri boşa çıkmaz!

Fuarda yeni çıkan birçok modelin yanı sıra teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle dahada şekillenen elektrikli motosikletler, motosiklet sevdalılarının oldukça ilgisini çeken standların başında geliyordu.

Bir çok markanın kask, mont vb. ekipmanlarınında bir çatı altında toplayan fuar alanında motosiklet severler yeni modelleri denemek ve fuara özel indirimlerden yararlanmak için aksesuar stantlarının önünde uzun kuyruklar oluşturmuştu.

Ayrıca fuar alanında düzenlenen konferanslarla; konusunda uzman motosiklet kullanıcılarının tecrubelerini fuara gelenlere aktarmaları, bilgi paylaşımı adına güzel bir düşünce olmuş.

Fuarın gelip geçmesiyle bir motosiklet sezonuna daha merhaba dedik. Umarım tüm sektörün beklentilerinin karşıladığı bir sezon olur.

WhatsApp'la Bilgi Al