Motosikletle Hayatınızı Kolaylaştırın

no image added yet.

* Motosiklete binerseniz hayatınızda trafik diye bir sorun olmaz. Saatlerce trafikte beklemenize gerek kalmaz, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırırsınız.

* Motosiklete binerek hem paradan hem de zamandan tasarruf edersiniz. Arabalara oranla 4 kat daha az benzin harcayan motosikletler ise paranızın cebinizde kalmasına yardımcı olur.

* Toplu taşıma araçlarındaki kalabalıktan, kötü kokulardan, araç beklemekten, bekleyip bindiğiniz araçtaki insanların yanınızda simit yemesinden, bağıra bağıra telefonda konuşmalarından, yanınızda oturan insanız patavatsızca sakız çiğnemesinden motosiklete binerek uzaklaşabilirsiniz.

* Hayatınızda, özelliklerde metropol şehirlerde yaşıyorsanız sizin için otopark derdi bitmiştir, otoparka veya valelere vereceğiniz paralarda cebinizde kalır.

* Bir çok motosiklet guruplarında üye olup, motosikletinizle toplu geziler gerçekleştirip, yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

* Motosiklet kullanıyorsanız filmin içersindesinizdir. Araba içersinde oturup dışarı seyretmezsiniz filmin başrolündesinizdir araba sürücüleri sizi özenerek izler.

* Daha az vergi ödeyerek yine cebinizden fazla para çıkmasını engellersiniz.

* Motosiklete binmek tam konsantre isteyen iştir. Bu yüzden vücudunuz daha fazla kalori harcar ve form da kalmanıza yardımcı olur.

* Ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz. Gelecek nesillere daha yeşil, daha güzel bir dünya bırakılması için, sizin göre ufak ama insanlık için büyük bir adım atmış olursunuz.

* Bir çok ülkede veya tatil beldesinde motosiklet kiralayıp,dilediğiniz gibi gezme imkanı yakalarsınız.

* Motosiklete bindiğinizde tüm dertlerinizi unutur ve inanılmaz bir şekilde kendinizi
rahatlamış hissedersiniz.

* Son olarak çok fazla paralar verip, pahalı bir araba alıp milletin ilgisini çekmek yerine, çok daha az para ödeyerek ilgi odağı olmayı başarabilirsiniz.

Bir kartal gibi yollarda iyi seyirler…

Leave a Reply

Mesaj Gönder
WhatsApp'la Bilgi Al