Motosikletle Hayatınızı Kolaylaştırın

no image added yet.

* Motosiklete binerseniz hayatınızda trafik diye bir sorun olmaz. Saatlerce trafikte beklemenize gerek kalmaz, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırırsınız.

* Motosiklete binerek hem paradan hem de zamandan tasarruf edersiniz. Arabalara oranla 4 kat daha az benzin harcayan motosikletler ise paranızın cebinizde kalmasına yardımcı olur.

* Toplu taşıma araçlarındaki kalabalıktan, kötü kokulardan, araç beklemekten, bekleyip bindiğiniz araçtaki insanların yanınızda simit yemesinden, bağıra bağıra telefonda konuşmalarından, yanınızda oturan insanız patavatsızca sakız çiğnemesinden motosiklete binerek uzaklaşabilirsiniz.

* Hayatınızda, özelliklerde metropol şehirlerde yaşıyorsanız sizin için otopark derdi bitmiştir, otoparka veya valelere vereceğiniz paralarda cebinizde kalır.

* Bir çok motosiklet guruplarında üye olup, motosikletinizle toplu geziler gerçekleştirip, yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

* Motosiklet kullanıyorsanız filmin içersindesinizdir. Araba içersinde oturup dışarı seyretmezsiniz filmin başrolündesinizdir araba sürücüleri sizi özenerek izler.

* Daha az vergi ödeyerek yine cebinizden fazla para çıkmasını engellersiniz.

* Motosiklete binmek tam konsantre isteyen iştir. Bu yüzden vücudunuz daha fazla kalori harcar ve form da kalmanıza yardımcı olur.

* Ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz. Gelecek nesillere daha yeşil, daha güzel bir dünya bırakılması için, sizin göre ufak ama insanlık için büyük bir adım atmış olursunuz.

* Bir çok ülkede veya tatil beldesinde motosiklet kiralayıp,dilediğiniz gibi gezme imkanı yakalarsınız.

* Motosiklete bindiğinizde tüm dertlerinizi unutur ve inanılmaz bir şekilde kendinizi
rahatlamış hissedersiniz.

* Son olarak çok fazla paralar verip, pahalı bir araba alıp milletin ilgisini çekmek yerine, çok daha az para ödeyerek ilgi odağı olmayı başarabilirsiniz.

Bir kartal gibi yollarda iyi seyirler…

WhatsApp'la Bilgi Al